Mechanika pojazdowa

Naprawa zawieszenia

Zawieszenie jest układem odpowiadającym za prowadzenie kół pojazdu i bezpieczną, komfortową jazdę. Zawieszenie tłumiąc drgania zapewnia optymalną przyczepność.

Naprawa układu kierowniczego

Zawieszenie jest układem odpowiadającym za prowadzenie kół pojazdu i bezpieczną, komfortową jazdę. Zawieszenie tłumiąc drgania zapewnia optymalną przyczepność.

Naprawa układu hamulcowego

Na początku dokonujemy dokładnego przeglądu technicznego wszystkich elementów układu kierowniczego. Kolejnym etapem jest wymieniana wadliwych części.

Serwis klimatyzacji

Klimatyzacja samochodowa, oprócz schładzania wnętrza, pełni również rolę osuszacza powietrza - ta funkcja przydatna jestkiedy parują nam szyby od wewnątrz.

Serwis i wymiana opon

Specjaliści w Carmax dysponują nowoczesnym sprzętem. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać usługę wymiany i serwisu opon precyzyjnie i w krótkim czasie.

Wymiana rozrządu

Wymiana rozrządu to dość droga czynność eksploatacyjna wykonwana co kilka lat, której zaniechanie może doprowadzić do całkowitego zniszczenia silnika.

Wymiana oleju

Wymiana oleju powinna zawsze wiązać się z wymianą filtra oleju który oczyszcza olej z mikro zanieczyszczeń, źle wpływających na żywotność silnika.

Układ wydechowy

Układ wydechowy oprócz rur i obudowy zawiera wstawki z perforowanych rurek lub absorpcyjne wkłady pochłaniające energię przepływających przez nie spalin.

Diagnostyka komputerowe

Samochody wyposażone są w komputery odpowiedzialne za prawidłowe działanie wszystkich układów auta, co umożliwia zdobycie informacji o wielu usterkach.

Carmax Puławy oferuje Państwu szeroką gamę usług motoryzacyjnych. Zapewniamy kompleksową obsługę samochodów osobowych, terenowych, jak również dostawczych. W sposób profesjonalny zajmiemy się Twoim samochodem w zakresie poniższych czynności:

- naprawa i wymiana tłumików;
- obsługa i naprawa układu kierowniczego;
- obsługa i naprawa układu zawieszenia;
- obsługa i naprawa układu hamulcowego;
- wymiana olejów;
- wymiana płynów eksploatacyjnych;
- wymiana filtrów;
- wymiana świec;
- wymiana sprzęgła;
- wymiana rozrządu;
- wymiana pomp wody i termostatów;
- wymiana łożysk;
- wymiana przegubów;
- wymiana uszczelek silnika;
- diagnostyka komputerowa silników, ABS, SRS i innych elektronicznych układów oraz ich naprawa
- ustawianie zbieżności
- sprzedaż i montaż części zamiennych
- remonty kapitalne silników, naprawa skrzyni biegów
- obsługa i naprawa klimatyzacji
- diagnostyka komputerowa

Zapraszamy kierowców z Parchatki, Puław, Kazimierza Dolnego i powiatu puławskiego. Autoserwis Carmax to profesjonalny warsztat samochodowy zatrudniający mechaników z wieloletnim doświadczeniem.

 

Q-SERVICE

  • Ogólnopolska obsługa pojazdu w warsztatach Sieci Q-Service
  • Technologia napraw zgodna ze standardami producentów pojazdów
  • Najwyższa jakość części zamiennych
  • Historia napraw